3502 SEQUOIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3502 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 27 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 175cm / 69inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 330kg |
Select the slabs:
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61